burun-estetigi-fiyatlari-2021

Burun Estetiği Fiyatları 2021

Burun estetiği günümüzde, hem Türkiye’de hem de dünyada en çok uygulanan estetik operasyonların başında gelir. Burun ameliyatları çok sık uygulansa da aslında en komplike estetik işlemlerden biridir.

Yapılabilecek en ufak bir hata, hastanın yeniden operasyon geçirmesine sebep olabilir. Bundan dolayı da her zaman alanında deneyimli, profesyonel, eğitimli ve uzman doktorlar ile çalışmak gerekmektedir. Burun estetiği fiyatları 2021 senesinde de en çok bu kriterler ile belirlenmektedir. Burun ameliyatı fiyatları için standart bir fiyat vermek söz konusu değildir.

Herkesin burun yapısı, burun şekli ve uygulanan işlemleri birbirinden farklıdır. Burun estetiği fiyatlarını etkileyen faktörler ise:

  • Burun ameliyatlarında fiyatları etkileyen en önemli faktörlerin başında uygulanacak işlemin özellikleri gelmektedir. Burun ameliyatında uygulanacak teknikler, burun ameliyatı için fiyatları etkiler. İlk ameliyat ve ikinci ameliyat için aynı teknikler uygulanmamaktadır. Bundan dolayı da herkes için aynı fiyatlar söz konusu değildir.
  • Burun ameliyatını uygulayacak olan doktorun deneyimleri, eğitimi ve referansları fiyatlar konusunda belirleyici olmaktadır. Ameliyatın uygulanacağı il ve şehir gibi detaylar da burun estetiği fiyatlarının belirlenmesini sağlar.
  • Burun ameliyatında uygulanan farklı teknikler söz konusudur. Bu tekniklerin uygulanış biçimi, ameliyat süresi ve riskleri de birbirinden farklıdır. Bu gibi konular burun estetiği fiyatlarının belirlenmesini sağlar.

burun-estetigi-fiyatlri-2021

Burun Estetiği Ameliyatı Pahalı mı?

Burun ameliyatları genel olarak ortalama fiyatlarda olsa da her ilde ve her ameliyatta değişebilmektedir. Burun ameliyatları genel olarak revizyon operasyonlar için çok daha masraflı olmaktadır.

İlk ameliyatlar, ikinci ve üçüncü ameliyatlara kıyasla çok daha yüksek tutarlıdır. Bundan dolayı da ilk ameliyat için doktor seçimi yaparken her zaman oldukça titiz davranmak, doktoru araştırmak ve doğru tercihi yapmak gerekmektedir.

Burun ameliyatları için başarı kıstası; burundaki sorunları doğru tespit etmek, buna uygun doğru yöntemler ile operasyonu gerçekleştirmek ve hastanın istediği, hayal ettiği burun yapısına en uygun ve hastanın yüzü için en ideal burun yapısını oluşturmaktır. Bu sayede hastanın hem ameliyat sonrası nefes alma sorunları olmayacak, hem de burun yapısından memnun olacaktır.

× WhatsApp