gozleriniz-isik-dolgusu-ile-one-cikabilir

Gözleriniz Işık Dolgusu ile Öne Çıkabilir

Işık dolgusu, hem kadınlara hem de erkeklere uygulanan bir işlemdir. Gözaltı morlukları, gözaltı torbaları gibi olumsuzluklar, bu işlem ile ortadan kaldırılmaktadır. Bu faktörlere bağlı olarak ortaya çıkan yorgunluk ve yaşlılık görüntüleri de ışık dolgusu ile iyileştirilir. Özellikle genetik unsurlar, stres ve düzensiz beslenme gibi durumlar gözaltı morluklarına ve kırışıklıklara yol açabilmektedir.

Gözaltı Işık Dolgusunun İçeriği Nedir?

Gözaltı ışık dolgusu, çöküntülerin ve morlukların giderilmesi için uygulanan, gençleştirici bir dokunuştur. Gözaltı dolgusu için vücudun kendi tarafından üretilen doğal bir madde olan hyaluronik asit kullanılır. Bazı ürünlerde buna ek olarak cildi canlandıran, besleyen, rengini açan vitaminler ve mineraller de dolgu maddesinin içine eklenmiştir

Nasıl Yapılır?

Gözaltı ışık dolgusu, diğer dolu tekniklerine kıyasa daha farklı şekilde uygulanır. Derinin altına değil, kemiğin üzerinde bu işlem uygulanmaktadır. Dolgu uygulaması, ciddi bir ihtisas ve deneyim gerektirir.

Bundan dolayı da yalnızca alanında uzman kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir. Hasta işlem sırasında herhangi bir acı ya da ağrı duymaz. Uygulama yapılacak bölgeye anestezik bir krem uygulanır. İşlem hem erkeklere hem de kadınlara uygulanabilir.

gozleriniz-isik-dolgusu-ile-one-cikabilr

Ne Kadar Süre Kalıcıdır?

Uygulanan maddeye ve kişinin deri yapısına göre değişmekle beraber genel olarak bir ila bir buçuk sene etkili bir işlemdir.

Kimler Yaptırabilir?

Gözaltı ışık dolgusu, göz altlarında  çökmelerden şikayetçi olan, mor halkaları olan kişiler için en uygun işlemlerin başında gelmektedir. Özellikle alt göz kapağında torbalanma sorunu olan kişilere de uygulanmaktadır. Hızlı kilo alan ve kilo veren kişilerde kilonun dengelenme sürecinde yaşanan deformitenin giderilmesi amacıyla uygulanmaktadır.

Etkili Bir Yöntem mi?

Gözaltı ışık dolgusu, alanından uzman kişiler tarafından uygulandığında en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Uygulama yapılan ilk günden itibaren fark hasta tarafından tespit edilebilir. İşlem kapsamında uygulana hyalüronik asit insan vücudunda üretilen bir maddedir.

Yaklaşık olarak bir buçuk sene kalıcılığı olan bir işlemdir. Başarılı uygulama neticesinde kişi çok daha genç, enerjik ve dinç bir görüntüye sahip olacaktır. İşlem, dışarıdan fark edilmemektedir.

× WhatsApp