Whatsapp

Custom Posts

RECENT POSTS

rinoplasti-oncesi-hazirlik-sureci

Rinoplasti Öncesi Hazırlık Süreci

Burun ameliyatından önceki hazırlık sürecinde doktor gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Genel olarak hastanın ameliyattan önceki 2 haftalık süreçte doktor bilgisi dışında ilaç kullanmaması gerekmektedir. Kronik rahatsızlıklar sebebiyle kullanılan ilaçlar varsa, hastanın doktor ile görüşme gerekmektedir.

Read More
rinoplasti-ile-ne-hedeflenir

Rinoplasti ile Ne Hedeflenir?

Burun, yüz yapısını belirleyen en önemli yapıdır. Burundaki şekil bozuklukları, estetik olarak kişide memnuniyetsizliklere yol açabilir. Bu durumun düzeltilmesi için de rinoplasti uygulanır.

Read More
rinoplasti-hakkinda-sikca-sorulan-sorular

Rinoplasti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Burun Estetiği Hangi Durumlarda Yapılmalıdır? Burun estetiği birçok durumla yapılabilir. Burun yapısındaki estetik olarak memnun olunmayan durumlar, kemer görünümü, burun düşüklüğü, burun ve alın arasındaki açıların düzeltilmesi, burun kırılmaları gibi durumlarda uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra solunum problemleri,...

Read More
rinoplasti-ameliyati-nasildir

Rinoplasti Ameliyatı Nasıldır?

Burun biçiminde değişiklik ya da düzeltme hedefiyle uygulanan cerrahi bir işlemdir. Burun estetik cerrahisi ya da burun estetiği olarak geçen rinoplasti ameliyatı, komplike bir operasyondur. Bundan dolayı da yalnızca alanında uzman hekimler tarafından uygulanmalıdır.

Read More

LATEST NEWS

PORTFOLIO